تجهیزات پرورش آبزیان
خانه / هواده پدل ویل / تولید ویژه هواده پدل ویل ۴ اسب

تولید ویژه هواده پدل ویل ۴ اسب

تولید ویژه هواده پدل ویل ۴ اسب توسط تولید کننده انجام می گیرد تولید کننده سعی کرده است تا این کالا  را توسط سایت ها و صفحات مجازی مختلفی که ایجاد کرده است به فروش برساند. برای این کار اقدام به تبلیغات این کالا و گذاشتن تصاویر و قیمت های به روز این کالا در سایت های مربوطه نموده است و آن را به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است تا بدون صرف هزینه اضافی و اتلاف وقت، به راحتی محصول را در اختیار مشتریان قرار دهد.

تولید ویژه هواده پدل ویل ۴ اسب

ویژگی بارز هواده پدل ویل ۴ اسب

ویژگی بارز هواده پدل ویل ۴ اسب

امروزه صید ماهی های دریایی دیگر جوابگوی نیاز جامعه نمی باشد از این رو افراد زیادی به پرورش ماهی در استخر ها روی آورده اند. ولی تراکم زیاد ماهی در ابعاد کوچک استخر های پرورش ماهی موجب کمبود اکسیژن کافی برای رشد ماهی ها می شود که برای جبران کمبود اکسیژن آب و هوا دهی آب استخر ها نیاز به دستگاه هواده پدل ویل ۴اسب پرورش ماهی می باشد. پرورش ماهی در استخر ها سبب شده است تا بازار هواده پدل بسیار رونق پیدا کند. هواده پدل در مدل های گوناگون در بازار موجود می باشد.

هواده پدل ویل بر روی استخر ها قرار می گیرد و گردش پروانه های آن  به صورت گردش عمودی سبب اکسیژن رسانی می شود. منبع تغذیه پدل ویل از برق می باشد. نکته مهم در مورد پدل ویل برقی این می باشد که عایق بندی آن باید کاملاً مطابق با استاندارد باشد تا آب  به داخل منبع تغذیه آن نفوذ نکند و موجب برق گرفتگی نشود. همچنین جنس آن باید طوری انتخاب شود که در برابر اشعه خورشید و تغییرات آب و هوایی مقاوم و مستحکم باشد.

هواده های پدل ویل دارای انواع گوناگونی می باشند و نکته مهم در مورد ویژگی هواده پدل ویل نحوه استفاده و نصب  این محصول می باشد که متخصصان این کار می توانند به راحتی انجام دهند و به پرورش دهندگان ماهی آموزش دهند. پدل ویل باید متناسب با اندازه استخر باشد تا آب استخر سر ریز نشود.

سفارش عمده هواده پدل ویل ۴ اسب

سفارش عمده هواده پدل ویل ۴ اسب

 وبسایت ما مفتخر است که با ارائه هواده پدل ویل ۴ اسب توانسته است گام مهمی را در زمینه ارائه این کالا به صورت غیر حضوری و آنلاین بردارد. در نتیجه مشتریان گرامی می توانند برای سفارش عمده هواده پدل ویل ۴ اسب به وب سایت ما مراجعه نموده و پس از انتخاب مدل مدنظرشان آن را سفارش دهند. علاوه بر این، کیفیت و سفارش هواده که در وبسایت ما ارائه می شود، دارای درجه کیفی بسیار بالایی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش هواده پدل ویل ۳ اسب

بازار فروش هواده پدل ویل ۳ اسب به صورت مستقیم و حضوری در کشور ایجاد شده است، فروش این محصول از کارخانجات با حجم عمده به بازار فروش این محصول ارسال می شود، هواده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.